Tribün Koltukları – Stad Seyirci Koltuğu

Tribün Koltukları – Stad Seyirci Koltuğu,

Tribün Koltuk Fiyatları :

Genel olarak standart tribün koltuğu fiyatları 25 TL ile 45 TL arasında değişir. Ancak tribün yapılacak konumun iklim şartlarına göre özel malzemeden veya isteğe göre konfor oluşturmak için özel tribün koltukları konusunda her hangi bir çalışma yapmadan fiyat verilmesi mümkün değildir. Uygun fiyat ve kaliteli montaj için lütfen bizi arayınız.

Tribün Koltukları Çeşitler:

  • Protokol Tribün Koltukları
  • Açılır kapanır katlanabilir tribün koltukları
  • Arkalıklı tribün koltukları
  • Sabit Arkalıklı Tribün Koltukları
  • Stadyum Tribün koltukları
  • VIP Tribün Koltukları
  • Arkalıksız Tribün Koltukları
  • Teleskopik Tribün Koltuğu

 

Tribün Yapımı

Çelik Tribün üretimini ve montajını yaptığımız portatif tribünler, dünyaca kabul görmüş, montajı ve demontajı çok kolay ve hızlı olan sistemlerdir. Portatif tribünler; her türlü organizasyonlarda kısa süreli kullanılabildiği gibi seyircili her alanda kalıcı olarak ta kullanılabilmektedir. İnsan hayatı organizasyonların mükemmelliği sistemin ergonomik, görsel açıdan estetik alması göz önünde bulundurulursa yukarıdaki belirtilen hususlar firmamız için olmazsa olmazlardır.

Stadyum Tribün İmalatı
Alt yapıdan projelendirilip çelik konstrüksiyon stadyum tribün imalatı ve montajını yapan firmamız, tribün alt yapısı, çelik konstrüksiyon çatı ve tribün koltukları dahil anahtar teslim stadyum tribünleri yapmaktadır.

Açık Halı Saha Tribün İmalatı
Alt yapıdan projelendirilip çelik konstrüksiyon açık halı saha tribün imalatı ve montajını yapan firmamız, tribün alt yapısı, çelik konstrüksiyon çatı ve tribün koltukları dahil anahtar teslim açık halı saha tribünleri yapmaktadır.

Kapalı Halı Saha Tribün İmalatı
Alt yapıdan projelendirilip çelik konstrüksiyon kapalı halı saha tribün imalatı ve montajını yapan firmamız, tribün alt yapısı ve tribün koltukları dahil anahtar teslim kapalı halı saha tribünleri yapmaktadır.

Portatif Tribün İmalatı
Teleskopik tribün, özellikle çok amaçlı kapalı spor salonlarında yeni dönemde kullanılan, iç içe geçmeli modüler yapıdan oluşan, açılır kapanır küçük ve pratik portatif tribün çeşididir. Teleskopik tribün sistemleri, yerden tasarruf etmek amacıyla yapılmaya başlanmıştır. Büyüklüğüne göre, taşıyıcı sistem üzerine istenilen modelde koltuk montajı yapılabilir.

Etiketler
Bu yazı için yorumlar kapalı.