halı saha filesi m2 fiyatı

Halı saha filesi

Halı saha filesi sahadan dışarıya ya da dışarıdan saha içine yabancı maddelerin atılmasını engelleyen güvenlik filesi çeşididir. Halı saha filesi satan firmalar, halı saha filesi m2 fiyatı
Halı saha filesihalı saha tavan filesihalı saha yan filesihalı saha kale arkası filesi ve kale filesi olmak üzere 4 çeşide ayrılmaktadır. Firmamız istediğiniz çeşit doğrultusunda verdiğiniz ölçülerde halı saha filesi üretimini yapmaktadır. Halı saha filesi fiyatları için sitemizin iletişim bölümünden ve ya canlı destek hattından 7/24 bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
Halı saha filelerinde kullanılan iplik çeşitleri polipropilen ve poliameddir. Bu ipliklerin kullanılmasının en büyük nedeni dayanıklılık; uzun ömürlülük, esneklik ve polipropilen ipliğin kaplandığı malzeme ile ateşe dayanıklılıktır. Halı saha filesinin uygun maliyet ve uzun ömürlülüğü nedeniyle bütçe dostudur. Firmamız tarafından üretilen halı saha filelerimiz dayanıklılık testine tabi tutulmaktadır. Testi başarıyla tamamlayan filelerimiz sertifikalıdır. Bu sertifikalar ile birlikte sizlere gönderilmektedir. %100 güven ile spor eğlenceleriniz yarıda kalmaması için firmamız olarak hizmetinizdeyiz.

halı saha filesi m2 fiyatı

halı saha kale arkası filesi

kale filesi 

Etiketler
- - - -
Bu yazı için yorumlar kapalı.